• O nas

W Barato.pl inspirują nas technologie. Łączymy zamiłowanie do wysokiej klasy sprzętu RTV i AGD z niskimi, atrakcyjnymi dla klienta cenami. Stawiamy na wysoką kulturę zakupów - sprzedajemy sprzęt od zaufanych dostawców, pomagamy dokonać dobrego wyboru, a w razie problemów jesteśmy do dyspozycji klienta. 

 

BARATO.PL tworzymy z pasją 
Nasz zespół tworzony jest przez pasjonatów sprzętu RTV i AGD, a także osoby z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Dzięki takiemu połączeniu, każdy klient obsługiwany jest priorytetowo, a w razie pytań lub wątpliwości - pomożemy wybrać sprzęt zgodny z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. 

 

Szeroki wybór sprzętu i najlepsze ceny 
W naszej ofercie znajdziesz m.in. głośniki Bluetooth, powerbanki, nośniki pamięci, akcesoria komputerowe, szkła hartowane, etui do smartfonów i tabletów, a także sprzęt dla domu - lampy biurkowe, lampy wiszące, odkurzacze, wyciskarki do owoców i inne. 

 

Ekspresowa wysyłka 
Znamy to uczucie podekscytowania i wyczekiwanie kuriera z paczką. Dlatego każde zamówienie traktujemy priorytetowo i staramy się, aby przesyłki były wysyłane zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. 

 

Polska dystrybucja 
Wszystkie sprzedawane produkty pochodzą od polskich dystrybutorów i są objęte polską gwarancją i wsparciem serwisowym.